USB-флешка A-Data UV220 16 ГБ
Фото 8 |
A-Data UV220 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації A-Data UV220
Ціни на A-Data UV220 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV220 16 ГБ | від 20 zł | 3 пропозиції | ||
A-Data UV220 32 ГБ | від 15 zł | 38 пропозицій | ||
A-Data UV220 64 ГБ | від 20 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →