Opona zimowa Yokohama W.drive V905 215/55 R17 98V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama W.drive V905 215/55 R17 98V 215/55 R17 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama W.drive V905 215/55 R17 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama W.drive (V905) (215/55 R17 98V) F8579 | 470 zł |
Yokohama W.drive (V905) ( 215/55 R17 98V XL, RPB ) | 484 zł |
Yokohama W.drive (V905) ( 215/55 R17 98V XL, RPB ) F8579 | 478 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama W.drive V905 215/55 R17 98V
Ceny na Yokohama W.drive V905 215/55 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Yokohama W.drive V905 215/55 R17 98V | od 470 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →