Opona całoroczna Yokohama Geolandar A/T G015 275/55 R20 117H
Wideo 19Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar A/T G015 275/55 R20 117H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar A/T G015 275/55 R20 117H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar A/T (G015) (275/55 R20 117H) R1168 | 882 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 275/55 R20 117H XL, RPB ) | 881 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 275/55 R20 117H XL, RPB ) R1168 | 870 zł |
Opona Yokohama 275/55R20 GEOLANDAR A/T G015 117H RPB - opony terenowe R116 | 745 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →