Opona całoroczna Yokohama Geolandar A/T G015 215/70 R16 100H
Wideo 19Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar A/T G015 215/70 R16 100H 215/70 R16 100 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar A/T G015 215/70 R16 100H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Yokohama 215/70R16 GEOLANDAR A/T 100H - opony terenowe R1154 | 469 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) (215/70 R16 100H) R1154 | 527 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 215/70 R16 100H, RPB ) | 527 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 215/70 R16 100H, RPB ) R1154 | 521 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Geolandar A/T G015 215/70 R16 100H
Ceny na Yokohama Geolandar A/T G015 215/70 R16 100H |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar A/T G015 215/70 R16 100H | od 469 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →