Opona całoroczna Yokohama Geolandar A/T G015 195/80 R15 96H
Wideo 19Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar A/T G015 195/80 R15 96H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar A/T G015 195/80 R15 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar A/T (G015) (195/80 R15 96H) R1166 | 450 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 195/80 R15 96H, RPB ) R1166 | 469 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 195/80 R15 96H, RPB ) | 474 zł |
Opona Yokohama 195/80R15 G015 RPB 96H - opony terenowe 80151106 | 423 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →