Opona letnia Yokohama BluEarth-XT AE61 235/50 R18 97V
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/50 R18 97V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama BluEarth-XT AE61 235/50 R18 97V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama BluEarth-XT (AE61) (235/50 R18 97V) R5768 | 639 zł |
Opona Yokohama 235/50R18 BluEarth-XT AE61 RPB 97V - opony letnie R5768 | 509 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/50 R18 97V BluEarth, RPB ) R5768 | 658 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/50 R18 97V BluEarth, RPB ) | 666 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →