Opona letnia Yokohama BluEarth-XT AE61 205/65 R16 95H
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama BluEarth-XT AE61 205/65 R16 95H 205/65 R16 95 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama BluEarth-XT AE61 205/65 R16 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI YOKOHAMA 205/65 R16 95H BLUEARTH-XT AE61 R8543 | 599 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) (205/65 R16 95H) R8543 | 390 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 205/65 R16 95H BluEarth ) | 402 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 205/65 R16 95H BluEarth ) R8543 | 397 zł |
Opona Yokohama 205/65R16 BluEarth-XT AE61 95H - opony letnie R8543 | 363 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama BluEarth-XT AE61 205/65 R16 95H
Ceny na Yokohama BluEarth-XT AE61 205/65 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 205/65 R16 95H | od 363 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →