Opona letnia Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y 255/35 R20 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V103S) (255/35 R20 97Y) F6254 | 895 zł |
Opona Yokohama 255/35R20 ADVAN SP V103S 97Y AO RPB - opony letnie F6254 | 769 zł |
Yokohama Advan Sport (V103S) ( 255/35 R20 97Y XL AO, RPB ) F6254 | 962 zł |
Yokohama Advan Sport (V103S) ( 255/35 R20 97Y XL AO, RPB ) | 974 zł |
Modyfikacje Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y
Ceny na Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y | od 769 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →