Літня шина Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y 255/35 R20 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Advan Sport (V103S) (255/35 R20 97Y) F6254 | 895 zł |
Opona Yokohama 255/35R20 ADVAN SP V103S 97Y AO RPB - opony letnie F6254 | 769 zł |
Yokohama Advan Sport (V103S) ( 255/35 R20 97Y XL AO, RPB ) F6254 | 962 zł |
Yokohama Advan Sport (V103S) ( 255/35 R20 97Y XL AO, RPB ) | 974 zł |
Модификації Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V103 255/35 R20 97Y | від 769 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →