Syntezator Yamaha YPT-270
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Yamaha YPT-270 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha YPT-270
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Keyboard YAMAHA YPT-270 Czarno-szary | 929 zł |
Keyboard YAMAHA YPT-270 Czarno-szary YPT270 | 929 zł |
Yamaha Yamaha YPT-270 Black YPT-270 | 658 zł |
Yamaha YPT-270 - Keyboard - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 929 zł |
Yamaha YPT-270 - Keyboard | 826 zł |
Yamaha YPT-270 | 878 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →