Xiaomi Buds 3T Pro
Wideo 14Zdjęcia 18 |
Xiaomi Buds 3T Pro |
|
Stylowe słuchawki TWS to ulepszona i droższa wersja Xiaomi Buds 3. Firma pozycjonuje model jako swój pierwszy produkt z dźwiękiem przestrzennym. Rzeczywiście, usłyszysz dźwięk w Xiaomi Buds 3T PRO ze wszystkich stron, co pozwala naprawdę poczuć wszystkie elementy otoczenia. A funkcja śledzenia głowy sprawia, że to uczucie jest jeszcze bardziej realistyczne. Gdziekolwiek odwrócisz głowę, dźwięk pozostanie we właściwym miejscu.
Kolejną innowacją jest protokół LHDC 4.0 z częstotliwością próbkowania 96 kHz, który zapewnia niezrównany bezprzewodowy dźwięk Hi Res. Czyste wysokie częstotliwości i umiarkowane basy sprawiają, że muzyka brzmi tak naturalnie, że docenili to nawet profesjonalni inżynierowie dźwięku. W przeciwnym razie są to te same Xiaomi Buds 3 z wysoką ergonomią, poziomem ochrony IP55, ładowaniem bezprzewodowym, adaptacyjnym systemem redukcji szumów i trybem przezroczystości.
Trzy mikrofony do sprzężenia zwrotnego, monitorowania hałasu otoczenia i konwersacji doskonale ze sobą współpracują, aby dokładnie oddzielić hałas otoczenia i głosy, dzięki czemu rozmowy telefoniczne są tak wyraźne, jak to tylko możliwe. Podobnie jak młodszy model, słuchawki Xiaomi Buds 3T Pro obsługują połączenie z dwoma urządzeniami opartymi na systemie Android, iOS lub Windows OS jednocześnie, ale tracą pod względem autonomii. Na jednym ładowaniu zestaw słuchawkowy wytrzyma do 6 godzin, a przy wsparciu etui - do 24.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Buds 3T Pro
Wszystkie ceny 16 →Xiaomi Buds 3T Pro Black BHR5275GL | 460 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Buds 3T Pro Biały | 650 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Buds 3T Pro Biały 34243 | 650 zł |
Słuchawki Xiaomi Buds 3T Pro Gloss Białe (BHR5177GL) | 377 zł |