Łyżwy WORKER Izaky Pro
Zdjęcia 6 |
WORKER Izaky Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WORKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WORKER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WORKER Izaky Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Worker, Łyżwy, Izaky Pro Z Futerkiem, Rozmiar 25-29 | 235 zł |
Worker, Łyżwy, Izaky Pro Z Futerkiem, Rozmiar 30-33 | 235 zł |
Worker, Łyżwy, Izaky Pro Z Futerkiem, Rozmiar 34-37 | 235 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →