Ковзани WORKER Izaky Pro
Фото 6 |
WORKER Izaky Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WORKER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WORKER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WORKER Izaky Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Worker, Łyżwy, Izaky Pro Z Futerkiem, Rozmiar 25-29 | 235 zł |
Worker, Łyżwy, Izaky Pro Z Futerkiem, Rozmiar 30-33 | 235 zł |
Worker, Łyżwy, Izaky Pro Z Futerkiem, Rozmiar 34-37 | 235 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →