Łyżwy WORKER Sibiri
Zdjęcia 7 |
WORKER Sibiri |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WORKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WORKER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WORKER Sibiri
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Worker, Łyżwy Figurowe, Sibiri, Rozmiar 35 | 310 zł |
Worker, Łyżwy Figurowe, Sibiri, Rozmiar 33 | 310 zł |
Worker, Łyżwy Figurowe, Sibiri, Rozmiar 38 | 310 zł |
Worker, Łyżwy Figurowe, Sibiri, Rozmiar 42 | 310 zł |
Worker, Łyżwy Figurowe, Sibiri, Rozmiar 40 | 310 zł |
Worker, Łyżwy Figurowe, Sibiri, Rozmiar 41 | 310 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →