Wyciskacz do mas Wolfcraft MG 600 PRO (4356000)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Wolfcraft MG 600 PRO |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wolfcraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wolfcraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wolfcraft MG 600 PRO
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet do gęstych mas uszczelniających Wolfcraft MG 600 PRO | 221 zł |
Wolfcraft Mg 600 Pro 4356000 Sealer Gun Czarny | 148 zł |
Wyciskacz do tub MG 600 PRO 225 mm | 122 zł |
Wolfcraft Pistolet do gęstych mas uszczelniających (4356000) | 143 zł |
Wolfcraft Pistolet Do Mas Uszczelniających Mg600 Pro L/WF4356000 400688543 | 156 zł |
PISTOLET DO MAS USZCZELNIAJĄCYCH MG600 PRO | 175 zł |
Wolfcraft Pistolet do gęstych mas uszczelniających (4356000) | 163 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →