Wyciskacz do mas PROLINE 18008
PROLINE 18008 |
|
Podwójna łodyga.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PROLINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PROLINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PROLINE 18008
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Line Wyciskacz wzmocniony do mas gęstych HD 225mm 18008 | 71 zł |
Wyciskacz do tub wzmocniony 225 mm Proline HD | 65 zł |
Wyciskacz do tub, wzmocniony, 225mm, proline hd | 61 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →