Пістолет для герметика Wolfcraft MG 600 PRO (4356000)
Відео 1Фото 9 |
Wolfcraft MG 600 PRO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft MG 600 PRO
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wolfcraft Mg 600 Pro 4356000 Sealer Gun Czarny | 147 zł |
Wyciskacz do tub MG 600 PRO 225 mm | 122 zł |
Wolfcraft Pistolet do gęstych mas uszczelniających (4356000) | 143 zł |
Pistolet do gęstych mas uszczelniających Wolfcraft MG 600 PRO | 221 zł |
Wolfcraft Pistolet Do Mas Uszczelniających Mg600 Pro L/WF4356000 400688543 | 156 zł |
PISTOLET DO MAS USZCZELNIAJĄCYCH MG600 PRO | 175 zł |
Wolfcraft Pistolet do gęstych mas uszczelniających (4356000) | 163 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →