Wyciskacz do mas Wolfcraft MG 400 ERGO (4354000)
Zdjęcia 9 |
Wolfcraft MG 400 ERGO |
|
Istnieje tryb ciągłego karmienia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wolfcraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wolfcraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wolfcraft MG 400 ERGO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wolfcraft wolfcraft Pistolet do uszczelniaczy MG400 Ergo+, 4354000 | 114 zł |
Pistolet do mas uszczelniających WOLFCRAFT MG 400 ERGO | 143 zł |
Pistolet do mas uszczelniających WOLFCRAFT MG 400 ERGO | 109 zł |
WOLFCRAFT Pistolet do mas uszczelniających MG 400 ERGO 4354000 | 97 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →