Wyciskacz do mas Wolfcraft MG 100 (4351000)
Zdjęcia 5 |
Wolfcraft MG 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wolfcraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wolfcraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wolfcraft MG 100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet do mas uszczelniających WOLFCRAFT MG 100 | 68 zł |
Wyciskacz do tub MG 100 225 mm | 41 zł |
Wolfcraft Pistolet Do Mas Uszczelniających Mg100 L/WF4351000 4006885435100 | 45 zł |
Wyciskacz do tub MG 100 225 mm | 41 zł |
PISTOLET DO MAS USZCZELNIAJĄCYCH MG100 | 53 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →