Wyciskacz do mas NEO 61-006
NEO 61-006 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 61-006
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wyciskacz NEO 61-006 | 93 zł |
Neo Neo Wyciskacz do mas uszczelniających | 84 zł |
Wyciskacz NEO 61-006 | 93 zł |
Neo Wyciskacz do mas uszczelniających 600ml (61-006) | 89 zł |
NEO Wyciskacz do mas uszczelniających 600 ml 61-006 | 81 zł |
Wyciskacz do mas uszczelniających 600 ml | 92 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →