Wyciskacz do mas NEO 61-001
NEO 61-001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 61-001
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wyciskacz NEO 61-001 | 22 zł |
Neo Wyciskacz do tub 240mm - 61-001 | 26 zł |
Wyciskacz NEO 61-001 | 21 zł |
NEO Wyciskacz do tub z silikonem, 240 mm 61-001 | 23 zł |
Wyciskacz do tub z silikonem, 240 mm | 25 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →