Pralka do zabudowy Whirlpool BI WMWG 91485 EU (869991663710)
Zdjęcia 14 |
Whirlpool BI WMWG 91485 EU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool BI WMWG 91485 EU
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka Whirlpool BI WMWG 91485 EU | 2 099 zł |
Pralka do zabudowy Whirlpool Pralka Whirlpool WMWG 91485 EU 9 kg 60 cm 140 | 2 099 zł |
Pralka Whirlpool Wmwg 91485 Eu 9 Kg 60 Cm 1400 Rpm | 2 099 zł |
Pralka do zabudowy BI WMWG 91485 EU Whirlpool | 2 199 zł |
Pralka Whirlpool BI WMWG 91485 EU Darmowa dostawa od 89 zł! | 2 099 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →