Plecak Wenger Crango 16" 27 l
Wideo 2Zdjęcia 41 |
Wenger Crango 16" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wenger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wenger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wenger Crango 16" 27 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WENGER Crango 653180 plecak na laptopa notebook do 16 cali organizer 27 l | 250 zł |
Plecak na laptopa WENGER Crango 16 cali Czerwony | 230 zł |
Plecak na laptopa WENGER Crango 16 cali Czerwony WRT 612560 | 230 zł |
Plecak miejski na laptopa 16 Wenger Crango - black | 179 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →