Plecak Wenger MX Professional 16 21 l (611641)
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Wenger MX Professional 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wenger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wenger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wenger MX Professional 16 21 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WENGER 611641 MX Professional Laptop Backpack Notebook up to 16 Inches Tab | 311 zł |
Wenger MX Professional 16'' TOR-LAP-WNG-160 | 229 zł |
Plecak Wenger MX Professional 16" (611641) | 229 zł |
Plecak na laptopa do 16' Wenger MX Professional szary | 251 zł |
Plecak miejski biurowy MX Professional Wenger - heather grey | 340 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →