Dysk twardy WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 TB
Wideo 3Zdjęcia 4 |
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 TB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Gold - 8TB - Dysk twardy - WD8004FRYZ - SATA-600 - 3.5" | 1 067 zł |
WD Gold 8TB HD-35-WD-0017 | 1 056 zł |
Western Digital 8 TB Gold 3.5" SATA III dysk twardy WD8004FRYZ | 1 086 zł |
Dysk serwerowy WD Gold 8TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (WD8004FRYZ) | 996 zł |
WD Dysk serwerowy HDD WD Gold DC HA750 (8 TB; 3.5"; SATA III) | 1 110 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ
Ceny na WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ |
---|---|---|---|---|
WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 TB | od 396 zł | 20 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD2005FBYZ 2 TB | od 533 zł | 24 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD4003FRYZ 4 TB | od 699 zł | 22 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD6003FRYZ 6 TB | od 913 zł | 18 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 TB | od 996 zł | 13 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 TB | od 1 212 zł | 11 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD121KRYZ 12 TB | od 1 336 zł | 22 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 TB WD141KRYZ | od 1 519 zł | 13 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD161KRYZ 16 TB | od 1 684 zł | 11 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 TB | od 1 872 zł | 9 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 TB | od 2 119 zł | 16 oferty | ||
WD Gold Enterprise Class WD221KRYZ 22 TB | od 2 522 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →