Dysk twardy WD Scorpio Blue 2.5" WD2500BEVS 250 GB WD2500BEVS
Wideo 2 |
WD Scorpio Blue 2.5" WD2500BEVS 250 GB WD2500BEVS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Scorpio Blue 2.5" WD2500BEVS 250 GB WD2500BEVS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital WD2500BEVS Dysk twardy | 330 zł |
Western Digital Scorpio Blue 250 GB SATA 8 MB Cache wewnętrzny dysk twardy | 339 zł |
WD 25 250GB SATA WD2500BEVS 5400 8 mb | 335 zł |
Wideo recenzje
Kilka lat dobrze służył, i padł. zwykły zwykły Darw D: używam WD WD7500BPVT od ponad roku |
Dodaj opinię
Modyfikacje WD Scorpio Blue 2.5" WD2500BEVS
Ceny na WD Scorpio Blue 2.5" WD2500BEVS |
---|---|---|---|---|
WD Scorpio Blue 2.5" WD1600BEVT 160 GB SATA II | od 333 zł | 1 oferta | ||
WD Scorpio Blue 2.5" WD2500BEVS 250 GB WD2500BEVS | od 330 zł | 3 oferty | ||
WD Scorpio Blue 2.5" WD5000BPVT 500 GB BPVT | od 275 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →