SSD WD Red SA500 WDS400T1R0A 4 TB
Wideo 10Zdjęcia 4 |
WD WDS400T1R0A |
|
Dysk SSD SATA 3 o dużej pojemności do użytku z samodzielną sieciąową pamięć masową zapewniającą szybki dostęp do przechowywanych danych. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej z rodziny WD Red SA500 z próbki 2019. Posiada imponującą pojemność 4 TB, która jest porównywalna z pojemnością dysków twardych WD Red. Jednak w tym przypadku urządzenie ma znacznie mniejsze gabaryty (współczynnik kształtu 2,5 ″, 7 mm), znacznie mniejszą wagę i radykalnie lepszą energooszczędność.
Kolejną ważną zaletą dysków SSD WD Red SA500 WDS400T1R0A jest ich całkowita cisza, co znacznie upraszcza zadanie tworzenia cichej sieciowej pamięci masowej (NAS) do użytku domowego. Kontroler Marvell 88SS1074 z buforem DRAM, szybkim buforowaniem SLC, progresywnym kodowaniem LDPC oraz technologiami TRIM i SMART zapewnia imponującą wydajność we / wy i niskie opóźnienia. Dyski te są specjalnie zaprojektowane i przetestowane do użytku 24/7. Wydajne algorytmy buforowania sprawiają, że są one doskonałym wyborem dla baz danych OLTP, środowisk wielu użytkowników, renderowania zdjęć, edycji wideo 4K / 8K i nie tylko , 36 TB danych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Red SA500 WDS400T1R0A 4 TB
Dysk SSD WD Red SA500 4TB 2.5" SATA III (WDS400T1R0A) | 3 310 zł |
Western Digital 4TB WD SA500 NAS SATA, Red - WDS400T1R0A WDS400T1R0A | 1 672 zł |
Western Digital Wds400t1r0a 4tb Sas Hard Disk Drive Czerwony | 2 039 zł |
Modyfikacje WD Red SA500 WDS400T1R0A
Ceny na WD Red SA500 WDS400T1R0A |
---|---|---|---|---|
WD Red SA500 WDS500G1R0A 500 GB | od 264 zł | 6 oferty | ||
WD Red SA500 WDS100T1R0A 1 TB | od 402 zł | 12 oferty | ||
WD Red SA500 WDS200T1R0A 2 TB | od 646 zł | 4 oferty | ||
WD Red SA500 WDS400T1R0A 4 TB | od 1 672 zł | 3 oferty |