SSD WD Blue SSD 3D NAND WDS400T2B0A 4 TB
Wideo 11Zdjęcia 4 |
WD WDS400T2B0A |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Blue SSD 3D NAND WDS400T2B0A 4 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk WD Blue 4TB SSD | 1 800 zł |
Dysk WD Blue 4TB SSD WDS400T2B0A | 1 800 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Blue SSD 3D NAND WDS400T2B0A
Ceny na WD Blue SSD 3D NAND WDS400T2B0A |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A 250 GB | od 246 zł | 2 oferty | ||
WD Blue SSD 3D NAND WDS500G2B0A 500 GB | od 276 zł | 3 oferty | ||
WD Blue SSD 3D NAND WDS400T2B0A 4 TB | od 1 800 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →