Opona zimowa Vredestein Wintrac Pro 265/60 R18 114H
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Wintrac Pro 265/60 R18 114H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Wintrac Pro 265/60 R18 114H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Zimowa, Vredestein, Wintrac Pro 265/60R18 114H XL | 739 zł |
Vredestein Wintrac Pro ( 265/60 R18 114H XL ) AP26560018HWPRA02 | 857 zł |
Opona Vredestein 265/60R18 WINTRAC PRO 114H XL FSL - opony terenowe 871469 | 737 zł |
Vredestein Wintrac Pro (265/60 R18 114H) AP26560018HWPRA02 | 782 zł |
Vredestein Wintrac Pro ( 265/60 R18 114H XL ) | 915 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →