Uchwyt ścienny Vivanco BFMO 6560 (37982)
Zdjęcia 7 |
Vivanco BFMO 6560 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vivanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vivanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vivanco BFMO 6560
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vivanco 37982 uchwyt ścienny z płaskim ekranem 216 m 85" czarny - płaskie | 519 zł |
Vivanco BFMO 6560 (37982) do 85" Max 50kg | 479 zł |
Vivanco BFMO 6560 (37982) do 85" Max 50kg | 479 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →