Wideorejestrator
VIOFO A229 Plus 3CH
Wideo 5Zdjęcia 7 |
VIOFO A229 Plus 3CH |
|
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIOFO A229 Plus 3CH
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wideorejestrator VIOFO A229 Plus + kamera tylna + kamera wewnętrzna | 1 150 zł |
Wideorejestrator VIOFO A229 Plus + kamera tylna + kamera wewnętrzna A229 P | 1 150 zł |
Wideorejestrator Kamera Samochodowa Viofo A229 Plus 3Ch Hdr Gps Wifi | 1 189 zł |
Wideorejestrator Kamera Samochodowa Viofo A229 PLUS 3CH +128GB+HK4 Dodatkk | 1 195 zł |
Kamera samochodowa VIOFO A229 Plus 3CH | Wideorejestratory to nasza specja | 1 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →