Grill VidaXL 316096
Zdjęcia 9 |
VidaXL 316096 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL 316096
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Ceramiczny grill Kamado z wędzarnią 81 cm 316096 | 2 059 zł |
vidaXL Kamado 316096 Grill ogrodowy węglowy 33 cm x 33 cm | 2 021 zł |
Vida Ceramiczny grill kamado z wędzarnią, 81 cm | 2 312 zł |
Ceramiczny grill Kamado z wędzarnią, 81 cm | 2 035 zł |
Ceramiczny grill Kamado z wędzarnią, 81 cm Lumarko! | 3 201 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →