Okap VDB Tube P Glass
Zdjęcia 4 |
VDB Tube P Glass |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VDB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VDB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VDB Tube P Glass
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap VDB TUBE P GLASS WHITE | 1 849 zł |
Okap VDB TUBE-P GLASS GOLD (złoty mat) AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTA | 3 399 zł |
Okap przyścienny VDB TUBE-P GLASS WHITE AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOST | 1 669 zł |
Okap VDB Tube P Glass Biały | Bezpłatny transport | 1 849 zł |
Okap kuchenny VDB Tube P Glass inox tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, n | 1 669 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →