Plecak Vaude Brenta 44+6 50 l (14395)
Zdjęcia 8 |
Vaude Brenta 44+6 42 l50 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Brenta 44+6 50 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE Uniseks Brenta 446 plecaków 50 l 1 opakowanie 14395 | 713 zł |
Vaude Tents Brenta 44+6l Backpack Czarny | 630 zł |
VAUDE Unisex Brenta 446 plecaki50 l 14395 | 640 zł |
Vaude Tents Brenta 44+6l Backpack Niebieski | 608 zł |
Modyfikacje Vaude Brenta 44+6
Ceny na Vaude Brenta 44+6 |
---|---|---|---|---|
Vaude Brenta 36+6 42 l | od 492 zł | 11 oferty | ||
Vaude Brenta 44+6 50 l | od 608 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →