Opona zimowa Uniroyal Snow Max 3 175/65 R14C 90T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Uniroyal Snow Max 3 175/65 R14C 90T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Uniroyal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Uniroyal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Uniroyal Snow Max 3 175/65 R14C 90T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uniroyal Snow Max 3 (175/65 R14 90/88T) 04702550000 | 549 zł |
Uniroyal Snow Max 3 ( 175/65 R14C 90/88T 6PR ) | 556 zł |
Uniroyal Snow Max 3 ( 175/65 R14C 90/88T 6PR ) 04702550000 | 550 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →