Opona zimowa Uniroyal Snow Max 2 195/80 R14C 106Q
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Uniroyal Snow Max 2 195/80 R14C 106Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Uniroyal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Uniroyal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Uniroyal Snow Max 2 195/80 R14C 106Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uniroyal Snow Max 2 MS - 195/80R14 106Q - opony zimowe | 603 zł |
Uniroyal Snow Max 2 (195/ R14 106/104Q) 04520470000 | 481 zł |
Uniroyal Snow Max 2 ( 195 R14C 106/104Q 8PR ) | 489 zł |
Uniroyal Snow Max 2 ( 195 R14C 106/104Q 8PR ) 04520470000 | 483 zł |
Opony zimowe 195/80R14 106/104Q Snow Max 2 Uniroyal | 441 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →