Opona letnia Uniroyal RainMax 5 205/65 R16C 107T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Uniroyal RainMax 5 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Uniroyal RainMax 5 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI UNIROYAL 205/65 R16 107/103T RAIN MAX 5 0452337 | 524 zł |
Uniroyal Rain Max 5 (205/65 R16 107/105T) 04523370000 | 513 zł |
Uniroyal Rain Max 5 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103T ) | 514 zł |
Uniroyal Rain Max 5 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103T ) | 520 zł |
Modyfikacje Uniroyal RainMax 5 205/65 R16C 107T
Ceny na Uniroyal RainMax 5 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Uniroyal RainMax 5 205/65 R16C 107T | od 513 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →