Rower Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 61
Zdjęcia 29 |
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 61 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 61
Ceny na Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 61 |
---|---|---|---|---|
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 44 | od 8 499 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 52 | od 8 499 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 56 | od 8 499 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 58 | od 8 499 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 61 | od 8 499 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →