Rower Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 49
Zdjęcia 29 | Wkrótce w sprzedaży 6 632 zł Rok modelowy: 2024; Rodzaj: Rodzaj: szosowy; Materiał ramy: aluminium; Amortyzacja: brak amortyzacji; Materiał widelca: włókno węglowe; Średnica koła ("): 28; Hamulec przedni: tarczowy hydrauliczny; Hamulec tylny: tarczowy hydrauliczny; Liczba biegów (szt.): 20; Kształt kierownicy: szosowa |
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 49 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 49
Ceny na Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 49 |
---|---|---|---|---|
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 44 | od 8 499 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 49 | od 6 632 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 52 | od 8 499 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 54 | od 7 099 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 56 | od 8 499 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 58 | od 8 499 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane AL 4 Gen 4 2024 frame 61 | od 8 499 zł | 1 oferta |