Велосипед Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 54
Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 54 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 54
Ціни на Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 44 | від 10 999 zł | 2 пропозиції | ||
Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 49 | від 10 999 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 52 | від 10 999 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 54 | від 10 999 zł | 2 пропозиції | ||
Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 56 | від 10 999 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 58 | від 10 999 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Domane AL 5 Gen 4 2024 frame 61 | від 10 999 zł | 1 пропозиція |