SSD Transcend SSD370S TS128GSSD370S 128 GB
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Transcend TS128GSSD370S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SSD370S TS128GSSD370S 128 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 370S 128GB HD-SSD25-TRN-042 | 289 zł |
Dysk TRANSCEND SSD SSD370 128 GB | 240 zł |
Transcend SSD 370 Premium 128GB | 299 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SSD370S TS128GSSD370S
Ceny na Transcend SSD370S TS128GSSD370S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD370S TS32GSSD370S 32 GB | od 157 zł | 1 oferta | ||
Transcend SSD370S TS64GSSD370S 64 GB | od 154 zł | 6 oferty | ||
Transcend SSD370S TS128GSSD370S 128 GB | od 240 zł | 12 oferty | ||
Transcend SSD370S TS256GSSD370S 256 GB | od 546 zł | 3 oferty | ||
Transcend SSD370S TS512GSSD370S 512 GB | od 901 zł | 4 oferty | ||
Transcend SSD370S TS1TSSD370S 1.02 TB | od 1 761 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →