SSD Transcend ESD260C TS1TESD260C 1 TB
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Transcend TS1TESD260C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend ESD260C TS1TESD260C 1 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Zewnętrzny dysk SSD 1 TB ESD260C USB 31 Gen 2 typ C - TS1TESD260 | 403 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD260C 1TB Srebrny (TS1TESD260C) | 388 zł |
SSD USB3.1 1TB EXT./TS1TESD260C TRANSCEND | 534 zł |
Transcend Esd260 1tb Usb-c Usb 3.1 Gen 2 External Ssd Posrebrzany TS1TESD2 | 558 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD260C 1TB Srebrny (TS1TESD260C) | 403 zł |
SSD USB3.1 1TB EXT./TS1TESD260C TRANSCEND | 548 zł |
TRANSCEND ESD260C 1TB | 427 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend ESD260C TS1TESD260C
Ceny na Transcend ESD260C TS1TESD260C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD260C TS250GESD260C 250 GB | od 179 zł | 9 oferty | ||
Transcend ESD260C TS500GESD260C 500 GB | od 244 zł | 5 oferty | ||
Transcend ESD260C TS1TESD260C 1 TB | od 388 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →