Kamera do monitoringu TP-LINK VIGI C300HP 6 mm
Wideo 1Zdjęcia 5 |
TP-LINK VIGI C300HP 6 mm 4 mm6 mm |
|
Wykrywanie wtargnięcia do strefy, wykrywanie przekroczenia linii. Ostrzeżenie przy próbie zamknięcia obiektywu.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK VIGI C300HP 6 mm
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link VIGI C300HP-6 3MP Outdoor Bullet IP kamera sieciowa pasuje do VIGI | 149 zł |
Kamera TP-LINK Vigi C300HP-6 | 219 zł |
TP-LINK VIGI C300HP-6 | 219 zł |
Kamera IP TP-LINK VIGI C300HP-6 2304 x 1296 | 257 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje TP-LINK VIGI C300HP 6 mm
Ceny na TP-LINK VIGI C300HP 6 mm |
---|---|---|---|---|
TP-LINK VIGI C300HP 4 mm | od 206 zł | 10 oferty | ||
TP-LINK VIGI C300HP 6 mm | od 149 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →