Lodówka Toshiba GR-RF840WE-PMS czarny
Zdjęcia 8 |
Toshiba GR-RF840WE-PMS czarny czarny granatowy |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba GR-RF840WE-PMS czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka TOSHIBA GR-RF840WE-PMS Side by Side No frost 193.5cm Ciemnoszara | 7 600 zł |
Lodówka TOSHIBA GR-RF840WE-PMS Side by Side No frost 193.5cm Ciemnoszara | 7 600 zł |
Modyfikacje Toshiba GR-RF840WE-PMS
Ceny na Toshiba GR-RF840WE-PMS |
---|---|---|---|---|
Toshiba GR-RF840WE-PMS czarny | od 7 600 zł | 3 oferty | ||
Toshiba GR-RF840WE-PGS granatowy | od 5 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →