Lodówka Toshiba GR-RF840WE-PGS granatowy
Zdjęcia 10 |
Toshiba GR-RF840WE-PGS granatowy czarny granatowy |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba GR-RF840WE-PGS granatowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Chłodziarko-zamrażarka SbS GR-RF840WE-PGS HWTOSLK2SRF840G | 5 199 zł |
Toshiba Chłodziarko-zamrażarka SbS GR-RF840WE-PGS 70904 | 5 199 zł |
Toshiba Chłodziarko-zamrażarka SbS GR-RF840WE-PGS 70904 | 5 199 zł |
Modyfikacje Toshiba GR-RF840WE-PGS
Ceny na Toshiba GR-RF840WE-PGS |
---|---|---|---|---|
Toshiba GR-RF840WE-PMS czarny | od 7 600 zł | 3 oferty | ||
Toshiba GR-RF840WE-PGS granatowy | od 5 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →