Холодильник Toshiba GR-RF840WE-PMS чорний
Фото 8 |
Toshiba GR-RF840WE-PMS чорний синій чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba GR-RF840WE-PMS чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka TOSHIBA GR-RF840WE-PMS Side by Side No frost 193.5cm Ciemnoszara | 7 600 zł |
Lodówka TOSHIBA GR-RF840WE-PMS Side by Side No frost 193.5cm Ciemnoszara | 7 600 zł |
Модификації Toshiba GR-RF840WE-PMS
Ціни на Toshiba GR-RF840WE-PMS |
---|---|---|---|---|
Toshiba GR-RF840WE-PGS синій | від 5 199 zł | 3 пропозиції | ||
Toshiba GR-RF840WE-PMS чорний | від 7 600 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →