Obiektyw Tokina 500mm f/8 MF SZ Reflex
Zdjęcia 8 |
Tokina 500mm f/8 MF SZ Reflex |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów TokinyUzbrojony w rozszyfrowanie skrótów, wszystkiego o obiektywie można dowiedzieć się z jego pełnej nazwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tokina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tokina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tokina 500mm f/8 MF SZ Reflex
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tokina SZX 500mm F8 MF do Sony E TO1-SZX500S | 1 592 zł |
Tokina Sz 500Mm F8 Reflex Mf | 1 695 zł |
Tokina SZ 500mm F8 Reflex MF | 1 695 zł |
Tokina SZX 500 mm F8 MF do Nikon F TO1-SZX500N | 1 383 zł |
Tokina SZX 500 mm F8 MF do Nikon Z TO1-SZX500Z | 1 693 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →