Obiektyw Tokina 400mm f/8.0 SZX MF Super Tele
Wideo 7Zdjęcia 20 |
Tokina 400mm f/8.0 SZX MF Super Tele |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów TokinyUzbrojony w rozszyfrowanie skrótów, wszystkiego o obiektywie można dowiedzieć się z jego pełnej nazwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tokina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tokina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tokina 400mm f/8.0 SZX MF Super Tele
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tokina SZX 400mm F8 MF mocowanie T TO1-SZX400 | 1 416 zł |
Tokina SZX 400 mm F8 MF Sony E uchwyt TO1-SZX400S | 1 141 zł |
TOKINA Zestaw SZX-400mm 2X Nikon Z TO1-KSZX40020Z | 1 604 zł |
Tokina SZX 400 mm F8 MF Canon uchwyt EF TO1-SZX400C | 1 719 zł |
Zestaw TOKINA SZX-400mm Przedłużacz 2X Nikon F TO1-KSZX40020N | 1 560 zł |
Tokina SZX 400 mm F8 MF Nikon F Mount TO1-SZX400N | 1 504 zł |
Tokina TO1-SZX400F SZX 400 mm F8 MF Fujifilm X uchwyt | 1 246 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →