Obiektyw Tokina 17-35mm f/4.0 PRO AT-X FX
Tokina 17-35mm f/4.0 PRO AT-X FX |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów TokinyUzbrojony w rozszyfrowanie skrótów, wszystkiego o obiektywie można dowiedzieć się z jego pełnej nazwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tokina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tokina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tokina 17-35mm f/4.0 PRO AT-X FX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tokina AT-X 17-35 mm f4 PRO FX V obiektyw do kamery Canon T01-FXV1735C | 2 591 zł |
Tokina AT-X 17-35 F4 PRO FX V AF (Canon) « karta prezentowa na CEWE Fotoks | 2 590 zł |
Tokina AT-X PRO 17-35mm F4 FX obiektyw - Canon AF Mount AF-X 17-35mm | 3 017 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →