Obiektyw Tokina 16-28mm f/2.8 FF Opera
Zdjęcia 21 |
Tokina 16-28mm f/2.8 FF Opera |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów TokinyUzbrojony w rozszyfrowanie skrótów, wszystkiego o obiektywie można dowiedzieć się z jego pełnej nazwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tokina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tokina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tokina 16-28mm f/2.8 FF Opera
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tokina Opera 16-28 mm F28 FF SLR obiektyw zmiennoogniskowy czarny - obiekt | 4 220 zł |
Tokina opera 16-28mm F2.8 FF do Nikon | 3 145 zł |
Tokina Opera 16-28mm f/2.8 FF (Nikon) « karta prezentowa na CEWE Fotoksiąż | 3 145 zł |
Tokina OPERA 16-28 mm F28 do Canon EF TOK300016 | 3 873 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →